Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Aktualności

Orkan na czele !!!

• autor: BramkTed95, 2011-04-17 18:38

Niedzielne spotkanie pomiędzy Orkanem a Zrywem zaowocowało wynikiem 4:3. Gospodarze w tym meczu pokazali, że potrafią walczyć do końca i zdobywać bramki w trudnych momentach. Rezultat bramkowy w drugiej połowie - 3 do 3, trzymał w napięciu kibiców, lecz bramka Kamila Czachora rozjaśniła sytuację i wywołała wiele emocji. Podopieczni Zbigniewa Gozdka wygrywając ten mecz obejmują fotel lidera, gdyż Płomień Spartan Nieledew przegrał swój mecz w tej kolejce. Na pierwszym miejscu znajdują się cztery drużyny, każda ma na swoim koncie po 31 punktów, lecz Orkan dominuje bilansem bramkowym.

(czytaj dalej)

Orkan Bełżec (Juniorzy) 3:0 (0:0) Zryw Ulhówek (Juniorzy)

Skład: M.Nowicki - D.Łakus, K.Kowalczuk, S.Słoniec, M.Pępiak, Piotr Czachor, P.Margol, D.Cisek, M.Wiśniewski, Michał Czachor, A.Czachór.

Bramki dla Orkana: D.Zabandżała 2, P.Margol.

Ponadto Grali: K.Wielgosz, A.Skalski, D.Zabandżała, K.Szulik, P.Warzocha.

Orkan Bełżec 4:3 (2:2) Zryw Ulhówek

Skład: T.Cywka - Marcin Krupa, P.Lipka, Sylwester Lewko, Ł.Szabat, P.Wawrzusiszyn, M.Dudek, P.Dziedzic, B.Cisek, Marcin Lewko, M.Maciejko.

Bramki dla Orkana: Marcin Lewko 2, P.Dziedzic, K.Czachor.

Ponadto Grali: K.Czachor, M.Kiszczuk, Piotr Krupa, M.Pyrek.

Żółte Kartki: M.Maciejko, P.Lipka.

W spotkaniu rozpoczętym przez Tomasza Lenarda w pierwszych minutach Orkan zagrał wysokim pressingiem. Dobrze skonstruowana akcja piłkarzy Orkanu osiągnęła pożądany rezultat i pierwsza bramka padła z nogi Marcina Lewki. Wynik bardzo podbudował zawodników Orkanu, poczuli się pewniejsi, lecz arbiter główny po faulu na zawodniku Zrywu podyktował rzut karny dla przeciwnika. Bezradny w tej sytuacji okazał się Tomasz Cywka. Padła bramka wyrównująca dla Zrywu. Po kilku nieudanych próbach zdobycia bramki, przyjezdni wychodzą z kontrą i zdobywają bramkę na 2:1. Orkan starając się wyrównać wynik spotkania do przerwy, wykorzystuje błąd obrońcy Zrywu i bramkę zdobywa Piotr Dziedzic. Pierwsza połowa dobiega końca...

Po wyjściu z szatni na boisko zostali wprowadzeni dwaj zawodnicy pełni sił, którzy z pewnością przyczynili się do zdobycia bramki, którą precyzyjnie z "dużego palca" zaaplikował Marcin Lewko. Losy meczu zostały odwrócone przez sędziego, który podyktował drugi rzut karny dla przyjezdnych. Tomasz Cywka dobrze wyczuł przeciwnika odbijając piłkę, która niefortunnie odbiła się od słupka i wpadła do bramki. Wydawało się, że wynik nie ulegnie zmianie. Orkan wziął się w garść i rozwiał wątpliwości dotyczące tego spotkania. Po dobrze wykonanym rzucie wolnym przez Marcina Lewko, gola z główki zdobywa wprowadzony po połowie Kamil Czachor. W końcówce meczu zostali wprowadzeniu dwaj zawodnicy, którzy mieli za zadanie wzmocnić szeregi defensywne. W doliczonym czasie gry pachniało bramką dla Ulhówka, dobrymi interwencjami wykazał się wprowadzony Piotr Krupa. Wynik nie zmienił się i po kilku minutach pojedynek kończy gwizdek arbitra.

W 15 kolejce czeka nas szlagier, w którym przeciwnikiem Orkanu będzie Olimpia Miączyn. Mecz odbędzie się w sobotę 23 kwietnia 2011r. o godzinie 15.00 na Stadionie Sportowym w Miączynie. Mecz zostanie poprzedzony meczem juniorów, którzy po wygranej z Ulhówkiem 3:0 zajmują drugie miejsce w tabeli.

Zapraszamy do oglądania zdjęć z meczu, znajdujących się w galerii oraz zachęcamy do oceny zawodników.