3 Zalewski Damian

4 Czachor Kamil

5 Lewko Sylwester

6 Fiedorek Łukasz

Od początku meczu inicjatywę przejęli gospodarze i już w 2 min. mogli objąć prowadzenie. W 5 min. spotkania po podaniu Bosiaka piłkę przeją Cisek i sam wykończył tę akcję, a Orkan prowadził 1:0 !!. Chwile potem po rajdzie przez pół boiska Dudek strzałem w krótki słupek pokonuje swojego byłego kolegę z drożyny który stał między słupkami Zrywu. Orkan 2:0 Zryw. Pierwsze minuty zdecydowanie należały do graczy Orkanu. 17 minuta meczu, dośrodkowanie Ciska z rzutu rożnego, zamieszanie w polu karnym i ze spokojem akcje wykańcza Maluga strzelając 3 bramkę dla gospodarzy. Podopieczni trenera Olenkiewicza przez 25 minut kontrolowali przebieg meczu i w 26 minucie znów podanie Bosiaka ale tym razem do pustej brami trafia Lewko i mamy 4:0!!. do przerwy utrzymał się wynik 4:0, choć goście nie potrafili wykorzystać swoich dogodnych sytuacji. Już 5 minut po zmianie stron w polu karnym faulowany Maluga i sędzia dyktuje rzut karny który pewnie wykorzystuje Cisek i w 50 minucie jest 5:0!!. Zaraz po tym w 51 minucie ujrzeliśmy zmianę w drużynie Bełżca. Boisko opuścił Krawczyk, a w jego wszedł Szabat. Mateusz Krawczyk dopiero zaczyna grę w pierwszym zespole Orkanu, a ten mecz może zapisać do udanych :). 58 minuta meczu i mamy kolejną zmianę za dobrze grającego a zarazem już zmęczonego Dudka wchodzi Zalewski. Chwila spokojnej w wyrównanej gry, ale w 66 minucie do ataku rusza Orkan i Maluga strzela swoja 2 bramkę i jest już 6:0!!. Dosłownie 4 minuty potem Orkan znów atakuje i Bosiak po 2 asystach sam trafia do siatki przeciwników. W 70 minucie spotkania Orkan 7 – 0 Zryw. 73 minuta i ostatnia zmiana w drożynie gospodarzy, plac gry opuścił Bosiak a w jego miejsce wszedł Czachor. Goście w końcówce się zebrali i wyprowadzili kontratak strzelając honorowego gola na 7:1. Do końca meczu wynik nie uległ już zmianie. Cieszyć może postawa nowych zawodników. Grzegorz Maluga w swoim debiucie w barwach Orkanu trafia 2 bramki Wojciech Bosiak także trafia bramkę i zalicza 2 asysty. Nie zapominając także że, nowy zawodnik Marcin Żerucha zagrał dobry mecz jako boczny obrońca. Mecz był naprawdę wysokiej klasy w wykonani Orkanu i bardzo to cieszy. Chcielibyśmy oglądać więcej takich meczy w wykonaniu Orkanu Bełżec:))