Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Aktualności

Młodość przegrała z doświadczeniem...

• autor: Orkan, 2015-11-11 21:47

11 listopada o godzinie 13:00 -  2015 roku, w 97 rocznicę odzyskania niepodległości przez Polskę, na Miejskim Stadionie Sportowym w Krasnobrodzie rozegrano ostatnią kolejkę zamojskiej okręgówki pomiędzy  Igrosem Krasnobród, a Orkanem Bełżec.

(więcej w rozwinięciu)

W ostatnim meczu rundy jesiennej przyszło się mierzyć Orkanowi z solidną ekipą z Krasnobrodu. Do tego spotkania w wyniku kontuzji oraz pauz spowodowanych kartkami, Orkan przystąpił bez Ciećki, Kudlickiego, Łakusa, Krupy Marcina, Kłosa, Bajwoluka, Górniaka, Kuksa, oraz Czachora Kamila. Średnia wieku wyjściowego składu to 18,67 lat. Pierwsze minuty meczu to wyrównana gra w środku polu. W 12' po rzucie rożnym, uderzeniem głową bramkę zdobył Grela. Po celnym trafieniu stopera Igrosu, miejscowi ruszyli do ataku, co doprowadziło do kilku groźnych sytuacji bramkowych. Jeszcze przed gwizdkiem kończącym przerwę, wyniki na 2:0 po stałym fragmencie gry ustanowił Huzar. W drugiej połowie w bramce Orkanu, Nowickiego Mateusza zastąpił Preiss Dariusz. Gra stała się bardziej wyrównana, czego efektem było kilka kontrataków gości. W 64' Krupę Piotra zmienił Czachor Karol, a w 69' Ciska Bartłomieja - Stadnicki Michał. W  76' zamieszanie w polu karnym wykorzystał Turczyn, który ustanowił wynik na 3:0 dla gospodarzy. W 85' Komadowskiego Kamila zmienił Jarosz Mateusz. Jeszcze w 88' po rzucie rożnym końcowy wynik spotkania mógł zmienić Maciejko, lecz piłka po jego strzale o centymetry minęła słupek bramki gospodarzy.

Joanna Bartosik- Kierownik drużyny Orkanu, tak podsumowała to spotkanie:" Reasumując, wygrała drużyna bardziej doświadczona, która w przeciągu całego spotkania przeważała na boisku. Mimo końcowego wyniku, nie można odmówić naszym chłopakom braku zaangażowania i walki. Nasi zawodnicy zostawili sporo zdrowia na boisku."

Bramki: Grela, Huzar, Turczyn

Kartki:Kiszczuk(O), Kostrubiec (I).

Skład Orkanu: Nowicki, Zieliński, Nowak, Podborny, Krupa P.,(Czachor K.) Cisek(Stadnicki), Komadowski(Jarosz), Janik, Kiszczuk, Kowal.

Skład Igrosu: Kostrubiec K., Anioł, Bartecki(Szewczuk), Buczak, Gozdek, Grela, Huzar(Molenda), Khyzhyi, Kostrubiec R.(Kostrubiec A.), Margol, Turczyn(Płoński)