Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Aktualności

Drugie miejsce w Narolu

• autor: BramkTed95, 2011-07-09 09:34

W tegorocznym Pucharze Lata w Narolu zwycięzcą okazał się spadkowicz z klasy "O" Pogoń Sokół Lubaczów, który w serii rzutów karnych pokonał Orkan Bełżec. Trzecie miejsce przypadło faworyzowanym gospodarzom, którzy w meczu o trzecie miejsce pokonali Granicę Lubyczę Królewską.

Trening 15.07.2011r. godz. 18.30 (Przygotowanie do Pucharu Starosty), kto będzie obecny na treningu zagra w Pucharze Starosty !!!

(czytaj dalej)

O godzinie 12:40 odbyło się losowanie par. Drużyny zostały podzielone na dwie grupy. Grupa pierwsza Roztocze Narol i Orkan Bełżec, zaś grupa druga to Pogoń Sokół Lubaczów i Granica Lubycza Królewska. Zwycięzcy grupy pierwszej i grupy drugiej spotkają się w finale, zaś przegrani będą walczyć o trzecie miejsce. Jako pierwsi na boisko wybiegli zawodnicy z Roztocza Narol i Orkana Bełżec. Faworytem w tym meczu byli gospodarze, którzy także spadli z klasy "O". Mecz trwał 60 minut, 2x30 minut, zmiany hokejowe.

Mecz Nr.1 MKS "Roztocze" Narol 1:1 (0:0) LKS "Orkan" Bełżec

Rzuty Karne: 1:4

Orkan: Nowicki - Maciejko, Łakus, Lewko S, Cywka Maciej, Cywka Mateusz, Pyrek, Dudek, Dziedzic, Cisek, Rudziński.

Bramka dla Orkana: Cywka Mateusz.

Bramka dla Roztocza: Banaś Maciej.

Ponadto Grali: Pępiak, Kowalczuk.

Jako drudzy wybiegli zawodnicy z Lubaczowa i Lubyczy. W tym pojedynku ciężko było wskazać zwycięzcę. Jednak to Lubaczów awansował do finału, gdzie zmierzy się z Orkanem.

Mecz Nr.2 MKS "Pogoń" Sokół Lubaczów 1:0 (1:0) GLKS "Granica" Lubycza Królewska

Bramka dla Lubaczowa: Małecki.

Trzecie spotkanie to mecz o trzecie miejsce. W tym meczu spotkały się drużyny Roztocza i Granicy. Kibice mogli zobaczyć bardzo dobrą grę w wykonaniu gospodarzy.

Mecz Nr.3 - o 3 miejsce MKS "Roztocze" Narol 4:2 (3:0) GLKS "Granica" Lubycza Królewska

Bramki dla Roztocza: Surowiec 2, Mazur, Szady.

Bramki dla Granicy: Maksymiak, Bundyra.

Ostatni czwarty pojedynek to mecz drużyn, które wygrały spotkania w swojej grupie te drużyny to Pogoń Sokół Lubaczów i Orkan Bełżec. Wynik potwierdzi iż był to trudny mecz dla obu drużyn. Opady deszczu i grady popsuły stan boiska, zwycięzcę wyłoniono dopiero w rzutach karnych. Kibice w Narolu nie spodziewali się, że będzie to finał lubelsko-podkarpacki. Wszyscy myśleli, że w finał będzie rozgrywany pomiędzy Narolem a Lubaczowem.

Mecz Nr.4 - o 1 miejsce MKS "Pogoń" Sokół Lubaczów 0:0 (0:0) LKS "Orkan" Bełżec

Rzuty Karne: 10:9