LKS Orkan Bełżec - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • Witamy na Stronie Klubowej LKS Orkan Bełżec !!!
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Metalowiec Goraj - Grom Różaniec 1:0
  • Victoria Łukowa - Chmielek - Tanew Majdan Stary 3:3
  • Omega Stary Zamość - Sparta Wożuczyn 4:2
  • Olimpiakos Tarnogród - Unia Hrubieszów 1:1
  • Orkan Bełżec - Włókniarz Frampol 0:1
  • Roztocze Szczebrzeszyn - Potok Sitno 7:1
  • Olimpia Miączyn - Korona Łaszczów 6:0
  • Gryf Gmina Zamość - Sokół Zwierzyniec 1:1
  •        

Logowanie

Zegar

Najnowsza galeria

Obiekt
Ładowanie...

Wspierają Nas



  

      Znalezione obrazy dla zapytania bricomarche

   Znalezione obrazy dla zapytania SKLEP GROSZEK LOGO

 

   BE-MIX  Hurtownia chemiczna

             Tomaszów Lubelski

 

Spływy kajakowe  501 057 933

 

 

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.

Buttony

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Terminarz Rozgrywek

Rozgrywki Ligowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
2018-08-11 Potok Sitno 3:4 Olimpia Miączyn zobacz ›
2018-08-11 Unia Hrubieszów 6:0 Orkan Bełżec relacja ›
2018-08-11 Sparta Wożuczyn 3:1 Olimpiakos Tarnogród zobacz ›
2018-08-11 Metalowiec Goraj 0:2 Victoria Łukowa-Chmielek zobacz ›
2018-08-12 Sokół Zwierzyniec 0:3 Grom Różaniec zobacz ›
2018-08-12 Korona Łaszczów 1:2 Gryf Gmina Zamość zobacz ›
2018-08-12 Włókniarz Frampol 1:3 Roztocze Szczebrzeszyn zobacz ›
2018-08-12 Tanew Majdan Stary 2:2 Omega Stary Zamość zobacz ›
2018-08-15 Grom Różaniec 5:0 Victoria Łukowa-Chmielek zobacz ›
2018-08-15 Omega Stary Zamość 4:0 Metalowiec Goraj zobacz ›
2018-08-15 Olimpiakos Tarnogród 2:1 Tanew Majdan Stary zobacz ›
2018-08-15 Orkan Bełżec 1:2 Sparta Wożuczyn relacja ›
2018-08-15 Roztocze Szczebrzeszyn 1:2 Unia Hrubieszów zobacz ›
2018-08-15 Olimpia Miączyn 1:1 Włókniarz Frampol zobacz ›
2018-08-15 Gryf Gmina Zamość 2:0 Potok Sitno zobacz ›
2018-08-15 Sokół Zwierzyniec 1:4 Korona Łaszczów zobacz ›
2018-08-18 Korona Łaszczów 1:2 Grom Różaniec zobacz ›
2018-08-18 Tanew Majdan Stary 5:1 Orkan Bełżec relacja ›
2018-08-19 Potok Sitno 3:1 Sokół Zwierzyniec zobacz ›
2018-08-19 Włókniarz Frampol 0:3 Gryf Gmina Zamość zobacz ›
2018-08-19 Unia Hrubieszów 3:0 Olimpia Miączyn zobacz ›
2018-08-19 Sparta Wożuczyn 0:3 Roztocze Szczebrzeszyn zobacz ›
2018-08-19 Metalowiec Goraj 2:3 Olimpiakos Tarnogród zobacz ›
2018-08-19 Victoria Łukowa-Chmielek 1:0 Omega Stary Zamość zobacz ›
2018-08-25 Orkan Bełżec 1:4 Metalowiec Goraj relacja ›
2018-08-25 Olimpia Miączyn 4:0 Sparta Wożuczyn zobacz ›
2018-08-26 Grom Różaniec 2:2 Omega Stary Zamość zobacz ›
2018-08-26 Olimpiakos Tarnogród 1:1 Victoria Łukowa-Chmielek zobacz ›
2018-08-26 Roztocze Szczebrzeszyn 1:3 Tanew Majdan Stary zobacz ›
2018-08-26 Gryf Gmina Zamość 1:1 Unia Hrubieszów zobacz ›
2018-08-26 Sokół Zwierzyniec 1:1 Włókniarz Frampol zobacz ›
2018-08-26 Korona Łaszczów 6:0 Potok Sitno zobacz ›
2018-09-01 Włókniarz Frampol 0:3 Korona Łaszczów zobacz ›
2018-09-01 Unia Hrubieszów 10:0 Sokół Zwierzyniec zobacz ›
2018-09-01 Tanew Majdan Stary 1:1 Olimpia Miączyn zobacz ›
2018-09-02 Potok Sitno 0:6 Grom Różaniec zobacz ›
2018-09-02 Sparta Wożuczyn 1:1 Gryf Gmina Zamość zobacz ›
2018-09-02 Metalowiec Goraj 2:3 Roztocze Szczebrzeszyn zobacz ›
2018-09-02 Victoria Łukowa-Chmielek 2:1 Orkan Bełżec relacja ›
2018-09-02 Omega Stary Zamość 1:2 Olimpiakos Tarnogród zobacz ›
2018-09-08 Gryf Gmina Zamość 2:2 Tanew Majdan Stary zobacz ›
2018-09-08 Potok Sitno 1:0 Włókniarz Frampol zobacz ›
2018-09-09 Grom Różaniec 1:1 Olimpiakos Tarnogród zobacz ›
2018-09-09 Orkan Bełżec 0:2 Omega Stary Zamość relacja ›
2018-09-09 Roztocze Szczebrzeszyn 3:0 Victoria Łukowa-Chmielek zobacz ›
2018-09-09 Olimpia Miączyn 4:0 Metalowiec Goraj zobacz ›
2018-09-09 Sokół Zwierzyniec 1:2 Sparta Wożuczyn zobacz ›
2018-09-09 Korona Łaszczów 1:2 Unia Hrubieszów zobacz ›
2018-09-16 Włókniarz Frampol 1:1 Grom Różaniec zobacz ›
2018-09-16 Unia Hrubieszów 7:2 Potok Sitno zobacz ›
2018-09-16 Sparta Wożuczyn 2:3 Korona Łaszczów zobacz ›
2018-09-16 Tanew Majdan Stary 3:1 Sokół Zwierzyniec zobacz ›
2018-09-16 Metalowiec Goraj 0:5 Gryf Gmina Zamość zobacz ›
2018-09-16 Victoria Łukowa-Chmielek 4:0 Olimpia Miączyn zobacz ›
2018-09-16 Omega Stary Zamość 4:0 Roztocze Szczebrzeszyn zobacz ›
2018-09-26 Olimpiakos Tarnogród 2:1 Orkan Bełżec relacja ›
2018-09-22 Gryf Gmina Zamość 1:0 Victoria Łukowa-Chmielek zobacz ›
2018-09-22 Sokół Zwierzyniec 0:1 Metalowiec Goraj zobacz ›
2018-09-22 Potok Sitno 0:2 Sparta Wożuczyn zobacz ›
2018-09-22 Włókniarz Frampol 0:4 Unia Hrubieszów zobacz ›
2018-09-23 Grom Różaniec 9:1 Orkan Bełżec relacja ›
2018-09-23 Roztocze Szczebrzeszyn 1:0 Olimpiakos Tarnogród zobacz ›
2018-09-23 Olimpia Miączyn 4:0 Omega Stary Zamość zobacz ›
2018-10-17 Korona Łaszczów 4:0 Tanew Majdan Stary zobacz ›
2018-09-29 Unia Hrubieszów 0:2 Grom Różaniec zobacz ›
2018-09-29 Sparta Wożuczyn 0:3 Włókniarz Frampol zobacz ›
2018-09-29 Victoria Łukowa-Chmielek 1:2 Sokół Zwierzyniec zobacz ›
2018-09-29 Omega Stary Zamość 0:1 Gryf Gmina Zamość zobacz ›
2018-09-29 Olimpiakos Tarnogród 1:3 Olimpia Miączyn zobacz ›
2018-09-29 Orkan Bełżec 1:5 Roztocze Szczebrzeszyn relacja ›
2018-09-30 Tanew Majdan Stary 5:1 Potok Sitno zobacz ›
2018-09-30 Metalowiec Goraj 3:1 Korona Łaszczów zobacz ›
10  2018-10-06 Korona Łaszczów 2:1 Victoria Łukowa-Chmielek zobacz ›
10  2018-10-06 Włókniarz Frampol 2:3 Tanew Majdan Stary zobacz ›
10  2018-10-06 Unia Hrubieszów 9:0 Sparta Wożuczyn zobacz ›
10  2018-10-07 Grom Różaniec 2:1 Roztocze Szczebrzeszyn zobacz ›
10  2018-10-07 Olimpia Miączyn 8:2 Orkan Bełżec relacja ›
10  2018-10-07 Gryf Gmina Zamość 4:0 Olimpiakos Tarnogród zobacz ›
10  2018-10-07 Sokół Zwierzyniec 1:2 Omega Stary Zamość zobacz ›
10  2018-10-07 Potok Sitno 0:2 Metalowiec Goraj zobacz ›
11  2018-10-13 Metalowiec Goraj 3:0 Włókniarz Frampol zobacz ›
11  2018-10-13 Omega Stary Zamość 3:1 Korona Łaszczów zobacz ›
11  2018-10-13 Olimpiakos Tarnogród 6:0 Sokół Zwierzyniec zobacz ›
11  2018-10-14 Sparta Wożuczyn 2:4 Grom Różaniec zobacz ›
11  2018-10-14 Tanew Majdan Stary 0:6 Unia Hrubieszów zobacz ›
11  2018-10-14 Victoria Łukowa-Chmielek 5:1 Potok Sitno zobacz ›
11  2018-10-14 Orkan Bełżec 0:1 Gryf Gmina Zamość relacja ›
11  2018-10-14 Roztocze Szczebrzeszyn 0:0 Olimpia Miączyn zobacz ›
12  2018-10-20 Gryf Gmina Zamość 2:1 Roztocze Szczebrzeszyn zobacz ›
12  2018-10-20 Sokół Zwierzyniec 3:1 Orkan Bełżec relacja ›
12  2018-10-20 Sparta Wożuczyn 1:4 Tanew Majdan Stary zobacz ›
12  2018-10-21 Grom Różaniec 4:1 Olimpia Miączyn zobacz ›
12  2018-10-21 Korona Łaszczów 4:1 Olimpiakos Tarnogród zobacz ›
12  2018-10-21 Potok Sitno 0:3 Omega Stary Zamość zobacz ›
12  2018-10-21 Włókniarz Frampol 2:3 Victoria Łukowa-Chmielek zobacz ›
12  2018-10-21 Unia Hrubieszów 3:0 Metalowiec Goraj zobacz ›
13  2018-10-27 Omega Stary Zamość 3:0 Włókniarz Frampol zobacz ›
13  2018-10-27 Olimpiakos Tarnogród 2:0 Potok Sitno zobacz ›
13  2018-10-28 Tanew Majdan Stary 2:1 Grom Różaniec zobacz ›
13  2018-10-28 Metalowiec Goraj 1:3 Sparta Wożuczyn zobacz ›
13  2018-10-28 Victoria Łukowa-Chmielek 2:2 Unia Hrubieszów zobacz ›
13  2018-10-28 Orkan Bełżec 0:1 Korona Łaszczów relacja ›
13  2018-10-28 Roztocze Szczebrzeszyn 2:0 Sokół Zwierzyniec zobacz ›
13  2018-10-28 Olimpia Miączyn 1:1 Gryf Gmina Zamość zobacz ›
14  2018-11-03 Sokół Zwierzyniec 4:3 Olimpia Miączyn zobacz ›
14  2018-11-03 Włókniarz Frampol 0:0 Olimpiakos Tarnogród zobacz ›
14  2018-11-03 Sparta Wożuczyn 3:5 Victoria Łukowa-Chmielek zobacz ›
14  2018-11-04 Grom Różaniec 4:2 Gryf Gmina Zamość zobacz ›
14  2018-11-04 Korona Łaszczów 1:2 Roztocze Szczebrzeszyn zobacz ›
14  2018-11-04 Potok Sitno 3:4 Orkan Bełżec relacja ›
14  2018-11-04 Unia Hrubieszów 3:0 Omega Stary Zamość zobacz ›
14  2018-11-04 Tanew Majdan Stary 4:0 Metalowiec Goraj zobacz ›
15  2018-11-10 Victoria Łukowa-Chmielek 3:3 Tanew Majdan Stary zobacz ›
15  2018-11-10 Omega Stary Zamość 4:2 Sparta Wożuczyn zobacz ›
15  2018-11-10 Olimpiakos Tarnogród 1:1 Unia Hrubieszów zobacz ›
15  2018-11-10 Orkan Bełżec 0:1 Włókniarz Frampol relacja ›
15  2018-11-10 Olimpia Miączyn 6:0 Korona Łaszczów zobacz ›
15  2018-11-10 Gryf Gmina Zamość 1:1 Sokół Zwierzyniec zobacz ›
15  2018-11-11 Metalowiec Goraj 1:0 Grom Różaniec zobacz ›
15  2018-11-11 Roztocze Szczebrzeszyn 7:1 Potok Sitno zobacz ›

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

SPONSORING

 

 

69 9617 0005 0009 7651 2000 0002

Powyżej nr konta na który można dokonywać wpłat sponsorskich. 

Dziękujemy :)

 

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 16

Ostatnie spotkanie

Orkan BełżecWłókniarz Frampol
Orkan Bełżec 0:1 Włókniarz Frampol
2018-11-10, 14:00:00
Gminny Stadion Sportowy w Bełżcu
    relacja »
oceny zawodników »

Wyniki

Ostatnia kolejka 15
Metalowiec Goraj 1:0 Grom Różaniec
Victoria Łukowa - Chmielek 3:3 Tanew Majdan Stary
Omega Stary Zamość 4:2 Sparta Wożuczyn
Olimpiakos Tarnogród 1:1 Unia Hrubieszów
Orkan Bełżec 0:1 Włókniarz Frampol
Roztocze Szczebrzeszyn 7:1 Potok Sitno
Olimpia Miączyn 6:0 Korona Łaszczów
Gryf Gmina Zamość 1:1 Sokół Zwierzyniec

Statystyki drużyny

Kalendarium

15

11-2018

czwartek

16

11-2018

piątek

17

11-2018

sobota

18

11-2018

niedziela

19

11-2018

pon.

20

11-2018

wtorek

21

11-2018

środa

Losowa galeria

Huragan Hrubieszów (2009/10)
Ładowanie...

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 85, wczoraj: 219
ogółem: 1 381 305

statystyki szczegółowe