LKS Orkan Bełżec - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • Witamy na Stronie Klubowej LKS Orkan Bełżec !!!
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Sokół Zwierzyniec - Grom Różaniec 0:3
  • Korona Łaszczów - Gryf Gmina Zamość 1:2
  • Potok Sitno - Olimpia Miączyn 3:4
  • Włókniarz Frampol - Roztocze Szczebrzeszyn 1:3
  • Unia Hrubieszów - Orkan Bełżec 6:0
  • Sparta Wożuczyn - Olimpiakos Tarnogród 3:1
  • Tanew Majdan Stary - Omega Stary Zamość 2:2
  • Metalowiec Goraj - Victoria Łukowa - Chmielek 0:2
  •        

Logowanie

Zegar

Najnowsza galeria

Obiekt
Ładowanie...

Wspierają Nas



  

      Znalezione obrazy dla zapytania bricomarche

   Znalezione obrazy dla zapytania SKLEP GROSZEK LOGO

 

   BE-MIX  Hurtownia chemiczna

             Tomaszów Lubelski

 

Spływy kajakowe  501 057 933

 

 

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.

Buttony

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Terminarz Rozgrywek

Rozgrywki Ligowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
2018-08-11 Potok Sitno 3:4 Olimpia Miączyn zobacz ›
2018-08-11 Unia Hrubieszów 6:0 Orkan Bełżec zobacz ›
2018-08-11 Sparta Wożuczyn 3:1 Olimpiakos Tarnogród zobacz ›
2018-08-11 Metalowiec Goraj 0:2 Victoria Łukowa-Chmielek zobacz ›
2018-08-12 Sokół Zwierzyniec 0:3 Grom Różaniec zobacz ›
2018-08-12 Korona Łaszczów 1:2 Gryf Gmina Zamość zobacz ›
2018-08-12 Włókniarz Frampol 1:3 Roztocze Szczebrzeszyn zobacz ›
2018-08-12 Tanew Majdan Stary 2:2 Omega Stary Zamość zobacz ›
2018-08-15 Grom Różaniec Victoria Łukowa-Chmielek 17:00
2018-08-15 Omega Stary Zamość Metalowiec Goraj 14:00
2018-08-15 Olimpiakos Tarnogród Tanew Majdan Stary 17:00
2018-08-15 Orkan Bełżec Sparta Wożuczyn 14:00
2018-08-15 Roztocze Szczebrzeszyn Unia Hrubieszów 17:00
2018-08-15 Olimpia Miączyn Włókniarz Frampol 17:00
2018-08-15 Gryf Gmina Zamość Potok Sitno 17:00
2018-08-15 Sokół Zwierzyniec Korona Łaszczów 17:00
2018-08-19 Korona Łaszczów Grom Różaniec 17:00
2018-08-19 Potok Sitno Sokół Zwierzyniec 17:00
2018-08-19 Włókniarz Frampol Gryf Gmina Zamość 17:00
2018-08-19 Unia Hrubieszów Olimpia Miączyn 17:00
2018-08-19 Sparta Wożuczyn Roztocze Szczebrzeszyn 17:00
2018-08-19 Tanew Majdan Stary Orkan Bełżec 17:00
2018-08-19 Metalowiec Goraj Olimpiakos Tarnogród 17:00
2018-08-19 Victoria Łukowa-Chmielek Omega Stary Zamość 17:00
2018-08-26 Grom Różaniec Omega Stary Zamość 17:00
2018-08-26 Olimpiakos Tarnogród Victoria Łukowa-Chmielek 17:00
2018-08-26 Orkan Bełżec Metalowiec Goraj 17:00
2018-08-26 Roztocze Szczebrzeszyn Tanew Majdan Stary 17:00
2018-08-26 Olimpia Miączyn Sparta Wożuczyn 17:00
2018-08-26 Gryf Gmina Zamość Unia Hrubieszów 17:00
2018-08-26 Sokół Zwierzyniec Włókniarz Frampol 17:00
2018-08-26 Korona Łaszczów Potok Sitno 17:00
2018-09-02 Potok Sitno Grom Różaniec 17:00
2018-09-02 Włókniarz Frampol Korona Łaszczów 17:00
2018-09-02 Unia Hrubieszów Sokół Zwierzyniec 17:00
2018-09-02 Sparta Wożuczyn Gryf Gmina Zamość 17:00
2018-09-02 Tanew Majdan Stary Olimpia Miączyn 17:00
2018-09-02 Metalowiec Goraj Roztocze Szczebrzeszyn 17:00
2018-09-02 Victoria Łukowa-Chmielek Orkan Bełżec 17:00
2018-09-02 Omega Stary Zamość Olimpiakos Tarnogród 17:00
2018-09-09 Grom Różaniec Olimpiakos Tarnogród 17:00
2018-09-09 Orkan Bełżec Omega Stary Zamość 17:00
2018-09-09 Roztocze Szczebrzeszyn Victoria Łukowa-Chmielek 17:00
2018-09-09 Olimpia Miączyn Metalowiec Goraj 17:00
2018-09-09 Gryf Gmina Zamość Tanew Majdan Stary 17:00
2018-09-09 Sokół Zwierzyniec Sparta Wożuczyn 17:00
2018-09-09 Korona Łaszczów Unia Hrubieszów 17:00
2018-09-09 Potok Sitno Włókniarz Frampol 17:00
2018-09-16 Włókniarz Frampol Grom Różaniec 17:00
2018-09-16 Unia Hrubieszów Potok Sitno 17:00
2018-09-16 Sparta Wożuczyn Korona Łaszczów 17:00
2018-09-16 Tanew Majdan Stary Sokół Zwierzyniec 17:00
2018-09-16 Metalowiec Goraj Gryf Gmina Zamość 17:00
2018-09-16 Victoria Łukowa-Chmielek Olimpia Miączyn 17:00
2018-09-16 Omega Stary Zamość Roztocze Szczebrzeszyn 17:00
2018-09-16 Olimpiakos Tarnogród Orkan Bełżec 17:00
2018-09-23 Grom Różaniec Orkan Bełżec 17:00
2018-09-23 Roztocze Szczebrzeszyn Olimpiakos Tarnogród 17:00
2018-09-23 Olimpia Miączyn Omega Stary Zamość 17:00
2018-09-23 Gryf Gmina Zamość Victoria Łukowa-Chmielek 17:00
2018-09-23 Sokół Zwierzyniec Metalowiec Goraj 17:00
2018-09-23 Korona Łaszczów Tanew Majdan Stary 17:00
2018-09-23 Potok Sitno Sparta Wożuczyn 17:00
2018-09-23 Włókniarz Frampol Unia Hrubieszów 17:00
2018-09-30 Unia Hrubieszów Grom Różaniec 17:00
2018-09-30 Sparta Wożuczyn Włókniarz Frampol 17:00
2018-09-30 Tanew Majdan Stary Potok Sitno 17:00
2018-09-30 Metalowiec Goraj Korona Łaszczów 17:00
2018-09-30 Victoria Łukowa-Chmielek Sokół Zwierzyniec 17:00
2018-09-30 Omega Stary Zamość Gryf Gmina Zamość 17:00
2018-09-30 Olimpiakos Tarnogród Olimpia Miączyn 17:00
2018-09-30 Orkan Bełżec Roztocze Szczebrzeszyn 17:00
10  2018-10-07 Grom Różaniec Roztocze Szczebrzeszyn 17:00
10  2018-10-07 Olimpia Miączyn Orkan Bełżec 17:00
10  2018-10-07 Gryf Gmina Zamość Olimpiakos Tarnogród 17:00
10  2018-10-07 Sokół Zwierzyniec Omega Stary Zamość 17:00
10  2018-10-07 Korona Łaszczów Victoria Łukowa-Chmielek 17:00
10  2018-10-07 Potok Sitno Metalowiec Goraj 17:00
10  2018-10-07 Włókniarz Frampol Tanew Majdan Stary 17:00
10  2018-10-07 Unia Hrubieszów Sparta Wożuczyn 17:00
11  2018-10-14 Sparta Wożuczyn Grom Różaniec 17:00
11  2018-10-14 Tanew Majdan Stary Unia Hrubieszów 17:00
11  2018-10-14 Metalowiec Goraj Włókniarz Frampol 17:00
11  2018-10-14 Victoria Łukowa-Chmielek Potok Sitno 17:00
11  2018-10-14 Omega Stary Zamość Korona Łaszczów 17:00
11  2018-10-14 Olimpiakos Tarnogród Sokół Zwierzyniec 17:00
11  2018-10-14 Orkan Bełżec Gryf Gmina Zamość 17:00
11  2018-10-14 Roztocze Szczebrzeszyn Olimpia Miączyn 17:00
12  2018-10-21 Grom Różaniec Olimpia Miączyn 17:00
12  2018-10-21 Gryf Gmina Zamość Roztocze Szczebrzeszyn 17:00
12  2018-10-21 Sokół Zwierzyniec Orkan Bełżec 17:00
12  2018-10-21 Korona Łaszczów Olimpiakos Tarnogród 17:00
12  2018-10-21 Potok Sitno Omega Stary Zamość 17:00
12  2018-10-21 Włókniarz Frampol Victoria Łukowa-Chmielek 17:00
12  2018-10-21 Unia Hrubieszów Metalowiec Goraj 17:00
12  2018-10-21 Sparta Wożuczyn Tanew Majdan Stary 17:00

Najbliższe spotkanie

Orkan BełżecMetalowiec Goraj
Orkan Bełżec   Metalowiec Goraj
2018-08-26, 17:00:00

Gminny Stadion Sportowy w Bełżcu

Statystyki przedmeczowe »

Reklama

SPONSORING

 

 

69 9617 0005 0009 7651 2000 0002

Powyżej nr konta na który można dokonywać wpłat sponsorskich. 

Dziękujemy :)

 

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 2
Grom Różaniec - Victoria Łukowa - Chmielek
Omega Stary Zamość - Metalowiec Goraj
Olimpiakos Tarnogród - Tanew Majdan Stary
Orkan Bełżec - Sparta Wożuczyn
Roztocze Szczebrzeszyn - Unia Hrubieszów
Olimpia Miączyn - Włókniarz Frampol
Gryf Gmina Zamość - Potok Sitno
Sokół Zwierzyniec - Korona Łaszczów

Ostatnie spotkanie

Unia HrubieszówOrkan Bełżec
Unia Hrubieszów 6:0 Orkan Bełżec
2018-08-11, 16:00:00
MOSiR Hrubieszów
     
oceny zawodników »

Wyniki

Ostatnia kolejka 1
Sokół Zwierzyniec 0:3 Grom Różaniec
Korona Łaszczów 1:2 Gryf Gmina Zamość
Potok Sitno 3:4 Olimpia Miączyn
Włókniarz Frampol 1:3 Roztocze Szczebrzeszyn
Unia Hrubieszów 6:0 Orkan Bełżec
Sparta Wożuczyn 3:1 Olimpiakos Tarnogród
Tanew Majdan Stary 2:2 Omega Stary Zamość
Metalowiec Goraj 0:2 Victoria Łukowa - Chmielek

Statystyki drużyny

Kalendarium

20

08-2018

pon.

21

08-2018

wtorek

22

08-2018

środa

23

08-2018

czwartek

24

08-2018

piątek

25

08-2018

sobota

26

08-2018

niedziela

Losowa galeria

Huragan Hrubieszów (2009/10)
Ładowanie...

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 166, wczoraj: 276
ogółem: 1 353 670

statystyki szczegółowe